2026-05-06 16:00
Koncert pre dušu - Grantový program Dar času
Rozkvitnutý a prevoňaný priestor našej jarnej záhrady sa v stredu 6. mája 2026 stal miestom Koncertu pre dušu. Koncert bol ďalšou z aktivít projektu Zážitkami proti samote realizovaného vďaka podpore Nadačného fondu Dr. Max pri Nadácii Centra pre filantropiu.
Študenti pôsobiaci v zbore Gymnázia sv. Moniky pod vedením Mgr. Jozefíny Lazorovej nám gospelovými piesňami, recitáciou a sprievodným slovom pohladili dušu. Stretnutie sme zakončili veselými ľudovkami, ku ktorým sme sa všetci pridali spevom. Ďakujeme za spoločné chvíle. Tešíme sa na ďalšie stretnutia.
Mgr. Agáta Sučková
sociálna pracovníčka