Aktuality

Koncert pre dušu - Grantový program Dar času

Rozkvitnutý a prevoňaný priestor našej jarnej záhrady sa v stredu 6. mája 2026 stal miestom Koncertu pre dušu. Koncert bol ďalšou z aktivít projektu Zážitkami proti samote realizovaného vďaka podpore Nadačného fondu Dr. Max pri Nadácii Centra pre filantropiu. 

Študenti pôsobiaci v zbore Gymnázia sv. Moniky pod vedením Mgr. Jozefíny Lazorovej nám gospelovými piesňami, recitáciou a sprievodným slovom pohladili dušu. Stretnutie sme zakončili veselými ľudovkami, ku ktorým sme sa všetci pridali spevom. Ďakujeme za spoločné chvíle. Tešíme sa na ďalšie stretnutia. 

Mgr. Agáta Sučková
sociálna pracovníčka

Ísť späť

© 2026 Všetky práva vyhradené pre Zariadenie pre seniorov Náruč
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.